O Majstrowej

Majstrowa_pl
Joanna Rodaczek

Ja – blondynka w świecie elektroniki

Pracuję w branży elektronicznej. Ja! PR-owiec, trenerka i copywriterka. Typowa humanistka…
Wychodzę jednak z założenia, że my – humaniści mamy tak otwarte umysły, że nic dla nas nie jest straszne!

Uwielbiam tworzyć i redagować teksty. Jest to jeden z moich zawodowych koników. Tropienie kluczowych informacji potrafi mnie pochłonąć bez reszty.

Mąż – majsterkowicz, pasjonat modelarstwa

Czy domyślacie się, jak zareagował mój mąż, gdy usłyszał, gdzie chcę zacząć pracę? Uznał, że lepiej być nie może, bo będziemy mieć więcej tematów do rozmów.

Nie spodziewał się, że świeżo zdobyty zasób wiedzy pozwoli mi powiedzieć „sprawdzam!”, gdy zaskoczy mnie perspektywą zakupu kolejnego gadżetu. Kontrola domowych wydatków, to w końcu ważna sprawa.

Cel – ogarnąć umysłem „męski świat”

Artykuły, które tu znajdziecie, mają ułożyć w zgrabną całość rożne techniczne aspekty naszego życia.
Zatem, jeśli:
– jesteś (tak jak ja) żoną majsterkowicza, miłośnika elektroniki, modelarstwa czy robotyki, to… odnajdziesz się tu idealnie;
– próbujesz samodzielnie opanować remont i dogadać się z fachowcami, nie mając o tym bladego pojęcia, to… tu znajdziesz wiele cennych wskazówek;
– chcesz dyskutować śmielej i mieć większy wpływ na sprzęty, które znajdują się w Twoim domu, to… zaglądaj tu często.

Formuła – prosto i zrozumiale

Znajdziecie tu rzeczowe informacje bez zaśmiecania pamięci niepotrzebnymi danymi.

Muszę przyznać się Wam przy okazji do czegoś. W szkole byłam prymuską, ale … mam dwie lewe ręce. Kiedyś działając przez analogię, udało mi się samodzielnie wymienić włącznik w lampce. Uważam to jednak za przypadek, w obliczu ilości rzeczy, które byłam w stanie zepsuć. Chcę w ten sposób jasno podkreślić, że nie będzie to blog o DIY, żadne „zrób to sam”, bo byłabym kompletnie nieautentyczna.

Kontakt – Twoje spostrzeżenia są ważne

Każda wymiana doświadczeń będzie dla mnie cenna. Piszcie śmiało o Waszych remontowych perypetiach, o tym jakie tematy warto byłoby tu poruszyć:
blogmajstrowa@gmail.com.

Joanna Rodaczek
Majstrowa.pl